O mnie

Hej dziękuję że jesteś tu razem ze mną:)

Fotografuję odkąd pamiętam i mam to szczęście że zawód jest moją pasją. Fotografia to nie tylko najlepszy na rynku sprzęt oraz biegłość w obróbce, ale przede wszystkim praca z modelem oraz obiektem. Zarażam pozytywną energią i potrafię wydobyć to co najlepsze. Sesja ze mną to przede wszystkim mile spędzony czas, bo wiem jak trudno jest stanąć po drugiej stronie obiektywu.


W chwili obecnej mogę pochwalić się wieloma publikacjami i wyróżnieniami w międzynarodowych konkursach oraz magazynach fotograficznych takich jak Colours PhotoMagazine, International Kid Model Magazine, czy HAZL Magazine.


Jednak to nie laury, ale Wasze opinie i zachwyt po udanej sesji jest dla mnie najcenniejszą nagrodą.

Dlatego rozsiądź się wygodnie i będzie mi miło jak zapoznasz się z moją pracą i jej efektami :)

 

Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy się w moim przestronnym profesjonalnym studiu fotograficznym lub podczas sesji plenerowej.


Opinie klientów

Opinie klientów

Kamila Harasik

Polecam! Sesji zdjęciowych miałam u Madlen już kilka, w tym ciążową, dziecinne i rodzinną - za każdym razem jestem bardzo zadowolona z efektów. Magda dba o każdy szczegół podczas wykonywanej sesji - atmosfera jest zawsze przyjazna, sceneria pięknie dobrana a doradztwo w zakresie stroju i pozowania nieocenione.

01 / 09