Sesja na pierwsze urodzinki

Przygotowanie dziecka do sesji na roczekAby dziecko dobrze czuło się na planie zdjęciowym, przede wszystkim umawiaj sesje tak aby:

  • dziecko było po drzemce,
  • było najedzone,
  • tak aby nie było zaraz dzień po szczepieniu.


Dziecko które ma już roczek dużo rozumie, dlatego warto wcześniej uprzedzić je o planowanej sesji zdjęciowej. Niech temat sesji przewija się w zabawie, w rozmowach z domownikami. Dziecko dzięki temu osłucha się z nowymi słowami związanymi z tym tematem i będzie miało świadomość, że niedługo będzie uczestniczyło w czymś fajnym i miłym.Pomysł na prezent na pierwsze urodziny


Sesja zdjęciowa na roczek to wspaniały pomysł na prezent. Nadmiar zabawek zalewający Wasz dom jest w pewnym momencie nie unikniony....Tak, tak wiem to z własnej obserwacji..... Dlatego zapraszam WAS na zatrzymaniu tak ważnej okazji na fotografii.


Zarezerwuj sesje !!!!Ready to book your shoot?


This is a paragraph. Click edit and enter your own text. You can make changes like making the text bold, underline or italic. This is a great place for you to tell your clients more about your story and to describe the type of photographer you are. You can come back at any time to make more changes.